Montaż szlabanów Gdańsk

Od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym montażem szlabanów w Gdańsku i całym województwie pomorskim.
Cechuje nas kompleksowa obsługa inwestycji w tym: doradztwo i przygotowanie planu, wycena wraz ze sprzedażą, profesjonalny montaż oraz opieka gwarancyjna i pogwarancyjna. Nasza firma cieszy się zaufaniem wielu lokalnych przedsiębiorców i współdzieli mieszkaniowych, co znajduje odzwierciedlenie w naszych referencjach. Sprawdź nasz katalog szlabanów lub zadzwoń i zapytaj o swój przyszły szlaban parkingowy:

Zadzwoń: 58 306 98 54

DEMIT Paweł Prasowski Montaż szlabanu w Gdańsku FAAC

Szlaban kontrolujący wjazd i przejście przez most zwodzony w Sobieszewie na terenie Gdańska, zainstalowany przed firmę DEMIT Paweł Prasowski

Montaż szlabanów w Gdańsku

Jeden ze szlabanów zamontowanych wokół
Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku

Montaż szlabanu parkingowego BFT w Gdańsku.
Wykonawca inwestycji: firma DEMIT Paweł Prasowski

Dwa szlabany FAAC kontrolujące ruch na parkingu
w centrum Gdańska zainstalowane przez DEMIT

Działalność DEMIT Paweł Prasowski w Gdańsku

Nasza firma prowadzi działalność na terenie Gdańska i okolic zajmując się między innymi kompleksowym montażem szlabanów automatycznych.

Jako firma DEMIT Paweł Prasowski, ze szlabanami automatycznymi mamy do czynienia już od 1995 roku. Przez ten czas dokonaliśmy wielu instalacji, napraw oraz serwisów, a także zdobyliśmy grono zaufanych klientów pozytywnie oceniających nasze usługi. Decydując się na współprace z nami, otrzymasz pomoc doświadczonego partnera z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Razem poprowadzimy twoja inwestycje od początku do końca. Zapraszamy:

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54
https://www.demit.pl

Sprawdź naszych klientów z Gdańska i okolic

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, możemy poszczycić się pomyślnymi zleceniami dla regionalnych biznesowych gigantów.

Naszej firmie zaufały już firmy takie jak:

  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje
  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol
  • Torus
  • Lotos PetroBaltic

Zamontowane przez nas szlabany doskonale radzą sobie w najbardziej uczęszczanych wjazdach i parkingach, dlatego jesteśmy pewni, że z Twoją inwestycją również sobie poradzimy. Przekonaj się sam i sprawdź referencje otrzymane od naszych zadowolonych klientów:

Inne usługi oferowane przez naszą firmę

Serwis i montaż szlabanów to tylko jedna z gałęzi naszej działalności na pomorzu. Przez lata działania firmy rozszerzyliśmy naszą ofertę o:

Jak dojechać do nas z Gdańska?

Nasze biuro mieści się na obrzeżach Gdańska. Wystarczy kierować się ul. Elbląską w kierunku węzła Gdańsk Wschód, aby dostrzec budynek naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzin, nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do twoich potrzeb.

Nasi doradcy czekają także na Twój telefon lub wiadomość e-mail. Po początkowej analizie przeprowadzimy wstępną wycenę szlabanu. Zapraszamy.

Montaż szlabanu w Gdańsku to poważna inwestycja mająca na celu montaż bariery, która będzie kontrolować ruch pojazdów do ustalonej strefy. Poprzez zastosowanie nowoczesnej automatyki, fotokomórek oraz możliwości rozszerzenia szlabanu o dodatkowe moduły takie jak system SOS, praca szlabanu nie wymaga ciągłego nadzoru administratora obiektu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które znacząco poprawia bezpieczeństwo i porządek na terenach kontrolowanych przez szlabany automatyczne. Szczególnie warto zastanowić się nad montażem szlabanów parkingowych na terenie Trójmiasta. Prężne rozwijanie się pomorza w połączeniu z coraz większą ilością osób przyjezdnych oznacza coraz dużą liczbę samochodów na Trójmiejskich drogach i wzmożoną walkę o miejsca parkingowe. To z kolei powoduje wysokie zapotrzebowanie na szlabany wjazdowe, dzięki którym właściciele mogą z łatwością strzec swoich posesji przez nieupoważnionymi pojazdami. Zamawiając montaż szlabanu w Gdańsku, warto zdecydować się na współprace z doświadczonym partnerem, który zminimalizuje ryzyko nieudanego montażu i dodatkowych kosztów. Jedną z takich firm jest DEMIT Paweł Prasowski. W branży działamy już od ponad 26 lat, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i dostarczając naszym klientom szlabany od wyselekcjonowanych i sprawdzonych producentów. Na naszym koncie mamy wiele różnorodnych inwestycji, od szlabanów na małych parkingach po zestawy szlabanów wjazdowych na często uczęszczanych obiektach takich jak zakłady firmowe czy wspólnoty mieszkaniowe. Powierzając nam swój montaż szlabanu możesz być pewien fachowo wykonanej pracy, czego dowodem są nasze liczne referencje od zadowolonych klientów i zdjęcia z zakończonych inwestycji.

Przyjmując zlecenie na montaż szlabanu w Gdańsku, zwykle postępujemy według 4 kroków: kontaktujemy się z klientem, aby poznać jego wizję i plan inwestycji oraz oferujemy fachowe doradztwo i pomoc merytoryczną. Następnie nasza ekipa montażowa wykonuje fundament betonowy pod szlaban wraz z przyłączami elektrycznymi. Po tym bierzemy się za montaż szlabanu. Wybór szlabanów uzgadniamy z klientem tak, aby pasował on do stawianych mu zadań i warunków zewnętrznych. Po montażu przechodzimy do kalibracji szlabanu i upewniamy się, że pracuje on tak jak powinien, bez żadnych nierówności, a także sprawdzamy jego połączenie z pilotami. Gdy wszystko przebiegnie pomyślnie, szlaban pozostaje pod naszą opieką gwarancyjną i pogwarancyjną. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i czasami wykonanie zlecenia może odbiegać od schematu. Jeśli szukasz firmy wykonującej kompleksowy montaż szlabanu drogowego w województwie pomorskim, to skontaktuj się z nami. Nasi doradcy czekają na Ciebie.

Rodzaje szlabanów automatycznych montowanych w Gdańsku

Nasza firma podejmuje się montaży wielu modeli szlabanów od sprawdzonych producentów. Jedna z metod grupowania szlabanów automatycznych jest dzielenie ich według sposobu działania silnika.

Montaż szlabanów elektromechanicznych

W sercu szlabanów elektromechanicznych (czasami nazywanych szlabanami elektrycznymi) znajduje się napęd oparty o silnik elektryczny i przekładnię mechaniczną. Taki mechanizm jest często stosowany ze względu na szybkie sterowanie ramieniem oraz na pracę z bardzo długimi ramionami. Dodatkowo, szlaban elektromechaniczny odznacza się wysoką wytrzymałością napędu i dobrą pracą w trudnych warunkach atmosferycznych. Z kolei dla serwisantów napęd elektromechaniczny oznacza łatwiejsze konserwacje szlabanu.

Montaż szlabanów hydraulicznych

Szlabany hydrauliczne, nazywane również szlabanami elektrohydraulicznymi, działają dzięki zastosowaniu pomp hydraulicznych, które przy użyciu tłoków i cieczy wykonują pracę potrzebną do poruszenia ramieniem szlabanu. Szlabany tego typu są montowane głównie tam, gdzie najbardziej liczy się żywotność szlabanu i jak największa ilość cykli pracy np. na autostradach lub parkingach popularnych galerii.

W naszej firmie oferujemy montaż szlabanów w Gdańsku o różnej długości w zależności od modelu: od szlabanów 2m, 4m, 6m, po szlabany 12m. Szeroka gama obsługiwanych ramion pozwala nam dobrać jednostkę zdolną obsłużyć wjazd o każdej szerokości, a w niektórych przypadkach warto rozważyć skorzystanie z dwóch szlabanów działających w tandemie.

Mnogość modeli jednostek szlabanowych może sprawdzić nie lada trudności dla osób niezaznajomionych w dziedzinie automatyki, dlatego zalecamy skorzystanie z pomocy doradców z naszej firmy. Razem dobierzemy i zamontujemy odpowiedni typ szlabanu do Twojej inwestycji w Trójmieście.

Najczęstsze miejsca montażu szlabanów w Trójmieście

Szlabany automatyczne sprawdzają się w wielu sytuacjach i miejscach wymagających skutecznej kontroli ruchu pojazdów. Najczęściej montuje się je na prywatnych parkingach, gdzie razem z systemem parkingowym decydują o wjeździe i wyjeździe pojazdów na plac. Szlabany parkingowe są zdolne do obsługi małych, prywatnych parkingów, jak i dużych, wielopoziomowych stref parkingowych w centrach handlowych. Szlabany wjazdowe znajdują zastosowanie również na terenach hoteli i obiektów firmowych o ograniczonym wjeździe. Bariery zainstalowane w takich miejscach powodują, że wjazd na ograniczony teren mają tylko osoby upoważnione takie jak pracownicy czy goście hotelu. Szlabany osiedlowe pojawiają się najczęściej na zlecenie wspólnot mieszkaniowych. Zamontowane przed wjazdem na osiedle, zezwalają na wjazd tylko mieszkańców i innych upoważnionych osób na teren współdzieli, dzięki czemu właściciele mieszkań nie muszą martwic się o nieoczekiwane zajmowanie ich miejsc parkingowych. Istnieją również sytuacje, gdzie ramie szlabanu może zostać wykorzystane do zablokowania przejścia pieszych na chodniku. Przykład takiego rozwiązania można zauważyć, przejeżdżając przez most w Sobieszewie niedaleko Gdańska. Mając to wszystko na uwadze, warto pamiętać, że każde miejsce jest inne pod względem architektury, obłożenia czy planowanego użytkowania szlabanu. Z tego powodu lepiej powierzyć montaż szlabanu w Gdańsku doświadczonej firmie, która dobierze odpowiednie rozwiązanie do Twojej inwestycji.

Montaż szlabanów w Gdańsku przez sprawdzoną firmę

Instalacja szlabanów automatycznych to najczęściej wydatek kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Szlabany z allegro i wynajem nieznanego wykonawcy to ryzyko jeszcze większych wydatków oraz braku gwarancji. Nieumiejętny montaż może spowodować, że szlaban odmówi posłuszeństwa, gdy będzie to naprawdę ważne np. podczas przyjazdu karetki. Nie podejmuj zbędnego ryzyka zbędnego serwisu szlabanu, zdecyduj się na współpracę z DEMIT Paweł Prasowski. Nasz fachowy montaż potwierdzają dziesiątki zadowolonych klientów, a nasze montaże szlabanów w Gdańsku objęte są naszą gwarancją oraz gwarancjami producentów takich jak BFT, NICE, FAAC czy CAME. Współpracując z nami, zawsze będziesz mógł liczyć na gwarancyjny lub pogwarancyjny serwis szlabanu wykonany przez naszych fachowców.

Jak otwierać szlabany zamontowane w Trójmieście?

Główną zaletą szlabanów automatycznych jest wygoda płynąca z ich obsługi. Możemy je otwierać bez pomocy administratora obiektu, z samochodu, z mieszkania czy dowolnego miejsca na ziemi gdzie mamy połączenie z Internetem. Najbardziej popularnym wyborem klientów są szlabany na pilota. Posiadając takie urządzenie zgrane ze szlabanem, możemy sterować praca ramienia z odległości np., siedząc w samochodzie przed szlabanem. Jest to dobre rozwiązanie, gdy przewidujemy, że ze szlabanu będą korzystać cały czas te same osoby. W przeciwnym wypadku lepszym wyborem może być zastosowanie szlabanów na kartę magnetyczną lub jednorazową. O ile nie jest to tak wygodne rozwiązanie jak piloty, przez konieczność przyłożenia karty do szlabanu, jednorazowość kart pozwala obsługiwać tysiące interesantów. Najnowszym rozwiązaniem są szlabany na telefon. Po uprzedniej konfiguracji modułu GSM i wgraniu obsługiwanych numerów do bazy, użytkownicy mogą otwierać przejazd dzwoniąc pod określony numer lub wysyłając SMS. Wyklucza to potrzebę pilnowania pilota radiowego, a obecnie mało kto rozstaje się ze swoim smartfonem. Co więcej, takie rozwiązanie jest o wiele tańsze od klasycznego zakupu i dogrywania pilotów. W miejscu warto wspomnieć o obsłudze przejazdu pojazdów uprzywilejowanych przez potocznie zwane szlabany SOS. Po instalacji specjalistycznego modułu, szlaban reaguje na syrenę alarmową karetek, straży i innych pojazdów uprzywilejowanych, po czym natychmiastowo podnosi ramię i umożliwia przejazd. Coraz więcej klientów decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ wyklucza ono konieczność pilnowania przejazdu przez administratora obiektu. Aby podjąć odpowiedni sposób otwarcia szlabanu, najlepiej zastanowić się nad przeznaczeniem inwestycji jeszcze przed montażem szlabanu w Gdańsku. W podjęciu właściwej decyzji pomoże Ci firma DEMIT Paweł Prasowski. Wysłuchamy Twojego planu i a następnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla ciebie i użytkowników Twojego szlabanu.

Nietypowy montaż szlabanów łamanych w Gdańsku

Przez lata świadczenia usług w branży automatyki zamontowaliśmy już dziesiątki różnych szlabanów wjazdowych. Mimo to dalej istnieją przypadki, gdy klient powierza nam inwestycję inną niż wszystkie. W takich przypadkach musimy polegać na naszym doświadczeniu z poprzednich inwestycji i kreatywności naszych pracowników. Przykładem takiego niełatwego zlecenia był montaż szlabanów łamanych pracujących w tandemie, gdzie ramiona szlabanów przecinają wyjazd z zajezdni tramwajowej w Gdańsku. To było bardzo odpowiedzialne zlecenie, z którego nasi fachowcy wywiązali się idealnie, co można zaobserwować po nienagannej pracy zainstalowanych szlabanów łamanych. To dowodzi, że firma DEMIT Paweł Prasowski radzi sobie zarówno z nieskomplikowanymi pracami, jak i rzadko spotykanymi inwestycjami, które wymagają indywidualnego podejścia i bogatego doświadczenia. Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych inwestycji, odwiedź nasz profil na Facebook lub przejdź na stronę realizacji, gdzie umieszczamy nasz najnowszy montaż szlabanu w Gdańsku.

Zgoda na pliki cookie według RODO z Real Cookie Banner