Zapraszamy do kontaktu

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
NIP: 5831953254
REGON: 191063216
Nr. Konta: 28 1090 1102 0000 0001 1142 3208

DEMIT Sp. z o.o.
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
NIP: 6040160440
REGON: 221939520
KRS: 0000473523
Nr. Konta: 17 1090 1102 0000 0001 2182 7044

DEMIT Sp. z o.o. Spółka komandytowa
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
NIP: 6040169205
REGON: 363754108
KRS: 0000602903
Nr. Konta: 58 1090 1102 0000 0001 3223 9256

Adres siedziby firmy:
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
wylot z Gdańska w kierunku Elbląga.

Kontakt z biurem:
tel. 58 306 98 54
biuro@demit.pl

Nasze strony:
www.demit.pl
sklep.demit.pl
www.systemyparkingowe.net

Dodatkowe informacje:
Biuro czynne: 8.00 – 16.00 
Płatności: Gotówka. Karty płatnicze.

Dział Handlowy:
Kierownik: Sławomir Domachowski
tel. 690 911 902
tel. 58 306 98 54 wew. 20
slawomir.domachowski@demit.pl

Adam Herbasz
tel. 505 030 916
tel. 58 306 98 54 wew. 27
adam.herbasz@demit.pl

Jarosław Nakielski
tel. 535 032 019
tel. 58 306 98 54 wew. 25
jaroslaw.nakielski@demit.pl

Klienci hurtowi:
Agnieszka Jóźwiak
tel. 570 889 907
tel. 58 306 98 54 wew. 30
agnieszka.jozwiak@demit.pl

Dział Marketingu:
Robert Protasiuk
tel. 537 383 358
robert.protasiuk@demit.pl

Dział Montaże:
Kierownik: Rafał Patej
tel. 500 283 405 
tel. 58 306 98 54 wew. 22
rafal.patej@demit.pl

Dział Serwis:
Kierownik: Małgorzata Cichowicz
tel. 58 306 98 54 wew. 26
malgorzata@demit.pl

Dział Reklamacji:
UWAGA: zgłoszenie awarii przyjmujemy tylko na poniższy e-mail lub formularz serwisowy na stronie demit.pl.
reklamacje@demit.pl

Dział Rozliczeń:
Marta Prasowska
tel. 58 306 98 54 wew. 31
marta@demit.pl

Dział Inwestycji:
Danuta Gieszczyk
tel. 58 306 98 54 wew. 28
danuta.gieszczyk@demit.pl

Magazyn:
Krzysztof Kwiatkowski
tel. 690 911 400
tel. 58 306 98 54 wew. 23
magazyn@demit.pl

Faktury elektroniczne:
faktury@demit.pl